Gratis verzending vanaf €45 (BE) en €75 (NL)

Vandaag verzonden, voor 16:00 besteld

eigen voorraad, onmiddellijk beschikbaar

0

Geen producten geselecteerd

Opleiding kaartleggen met de kleine Lenormand

De Opleiding Kaartleggen met de kleine Lenormand is een kwalitatieve vakopleiding, volledig gericht op jouw persoonlijke ontwikkeling en groei richting een volwaardige kaartlegger die zich veilig voelt binnen het werkgebied.

De volledige Opleiding Kaartleggen met de kleine Lenormand is onderverdeeld in 2 verschillende modules:
(Klik hierboven op een specifieke module voor meer info en startdata..)

Het Traject

Jouw traject start met Module 1. Kaartleggen is een persoonlijk traject met een uniek proces, daarom streven wij steeds naar een differentiële aanpak binnen onze lessen. Na het afronden van Module 1 beschik je over de nodige basisexpertise die je verder kan uitdiepen binnen Module 2.

Hoogtepunten van de Opleiding Kaartleggen met de Kleine Lenormand:

  • Ontwikkel jouw talenten door het verwerven van theoretische kennis en praktijkervaring.
  • Leer de skills die je nodig hebt als kaartlegger in een ondersteunende, veilige omgeving waar je vrijuit vragen kan stellen.
  • Geef jouw zelfvertrouwen een boost door gratis deel te nemen aan onze maandelijkse opencirkelavonden, waar je de kans krijgt om te oefenen op gasten in een veilige omgeving met ondersteuning van jouw docent.
  • Bouw je netwerk uit en vind gelijkgestemden in jouw groep.
  • Volg jouw droom en start vandaag nog met het ontvouwen van jouw talent op een professionele, ethische en integere manier.

Hoe lang duurt de opleiding?

  • Deze opleiding omvat 2 modules. Elke module bestaat uit 2 lesdagen van 10u00 tot 16u00 of 4 avonden van 19u30 tot 22u00.

  • Vanaf de start van je opleiding kan je iedere 3de dinsdag van de maand gratis deelnemen aan de opencirkelavond op onze locatie. Dit zijn de uitgelezen momenten om jouw kennis onder deskundige begeleiding om te zetten naar de praktijk. Dit met 1 doel: de drempel naar het werkveld voor jou zo laag mogelijk maken.

  • Ook bieden wij de mogelijkheid om jouw skills verder up tot date houden via ons studenten- en oefenplatform.

Enkel fysieke lessen.

De lessen kunnen gevolgd worden op onze leslocatie in Genk.

Twijfel je nog?

Wat onze studenten zeggen

Team Mediumcollege

Wees de eerste om jouw ervaring van deze nieuwe workshops te delen!